Przeskocz do treści

o Jumie

Pracownia Juma Art powstała dla osób które chcą pięknie żyć. Tworzymy bogatą ofertę warsztatów ceramicznych dla dzieci i dorosłych. Prowadzimy również zajęcia w szkołach i przedszkolach, oraz grup zorganiowanych (zajęcia integracyjne, eventy itp). Zajęcia ceramiczne są wspaniałą okazją by połączyć radość tworzenia i głęboki relaks. Tworzymy też przedmioty ozdobne i biżuterię ceramiczną – niepowtarzalne wzory, szlachetne piękno obdarzone duszą.

Najlepszą nauką jest zabawa! To wie każdy młody człowiek. Podczas spotkań z ceramiką poznasz wiele sposobów tworzenia z ceramiki dosłownie wszystkiego co zapragniesz.

Różnorodne techniki rzeźbiarskie pozwolą Ci w przyjemny sposób stworzyć niepowtarzalne figurki, kubki, talerze, kafelki, pamiątkowe tabliczki, miseczki dla kotków chomików i innych milusińskich. Tutaj fantazja nie ma granic! Poza zabawą w glinie dowiesz się „co w trawie piszczy” czyli o pięknie i różnorodności przyrody w Polsce, oraz o „twórcach wczoraj i dziś ” czyli co nieco o sztuce w historii i dzisiejszych czasach.


Czasami w wirze zdarzeń pragnienie spokoju i błogości jest większe niż pęd zdarzeń wokół. Ceramika jest fantastyczną „odskocznią” od obowiązków codzienności.

Praca z gliną pozwala się prawdziwie wyciszyć. Koncentracja w trakcie tworzenia wymarzonych przedmiotów zawsze jest nagrodzona wynikiem w postaci pięknych mis, rzeźb i innych drobiazgów, w których jest dusza. Fantastyczna atmosfera podczas tworzenia to gwarancja, że odprężysz się i naładujesz się pozytywną energią. Poznaj ludzi których piękno wewnętrzne wspaniale się materializuje w pracy ich rąk. Zobacz jak sztuka przemawia przez Ciebie.

Zapraszamy także osoby chore i niepełnosprawne!

Podczas tworzenia grup dla dzieci i dla dorosłych zapraszamy do udziału osoby, które zmagają się z rożnymi utrudnieniami. Ceramika z pewnością da Wam wielką przyjemność i ogromne poczucie dumy z tego co stworzycie! Tutaj wszyscy maja równe szanse. Bogactwo form i różnorodność technik pozwoli każdemu stworzyć prawdziwe dzieło sztuki!

Wierzymy że „ceramika” równa się „radość tworzenia” – dla każdego.

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: